Psychologia Podświadomości

Opieramy się na wieloletnich doświadczeniach prowadzenia sesji terapeutycznych, indywidualnych i grupowych. Całe szkolenie i jego poszczególne moduły są skonstruowane w sposób pozwalający uczestnikowi poznać narzędzia do poprowadzenia terapii holistycznej. Po ukończeniu seminarium, będziesz posiadać narzędzia i systemy działania pozwalające samodzielnie pracować jako Holistyczny Terapeuta.
Zapraszamy Cię do innego wymiaru Wiedzy

Przyjdź do Nas po Zmianę

 • Doświadczysz stanu hipnozy i nauczysz się jak innych wprowadzać w stan hipnotycznego transu.

 • Udoskonalisz umiejętności i zachowania komunikacyjne, w tym nauczysz się otrzymywania i udzielania informacji zwrotnej.

 • Poznasz na poziomie podstawowym techniki terapeutyczne transformacji uczuć oraz narzędzia pozwalające rozwijać zasoby.

 • Dowiesz się jak wykorzystywać Astrologię do pracy z poszerzaniem świadomości i rozwojem osobistym.

 • Poznasz reakcję swoje i innych osób na sytuacje konfliktowe i nauczysz się radzenia sobie z konfliktem i w sytuacji głębokiej traumy.

 • Nauczysz się udzielania wsparcia w trudnych sytuacjach oraz przyjmowania pomocy od innych.

Informacje Ogólne

Udział w Seminarium polecamy zarówno rozpoczynającym przygodę z rozwojem, jak i tym którzy chcą wznowić rozwojowe poszukiwania swojego potencjału i dać sobie specjalny czas na inspirujące doświadczenia.

Nauka daje uczestnikom możliwość poznania unikalności i użyteczności pracy z podświadomością, poprzez twórcze doświadczenie w kontakcie z innymi, odkrywania swoich wzorów zachowań interpersonalnych i własnego, indywidualnego stylu wchodzenia w relacje.

Zajęcia prowadzone będą w formie warsztatów, nacisk położony na praktykę i ćwiczenia. Wszystkich procesów doświadczysz na sobie pracując w parach. Przez cały czas trwania seminarium będziesz pod fachowym okiem Trenerek Terapeutek. Będzie to głęboka podróż do niedostępnych do tej pory obszarów podświadomości Twojej i innych osób.

Cały cykl spotkań zwieńczony zostanie otrzymaniem Certyfikatu – Psychologii Podświadomości

Nie jesteśmy placówką edukacyjną, zatem nie jest to dokument uprawniający do zdobycia nowego zawodu, a raczej zaświadczenie odbycia praktyk i zdobycia wiedzy.

Astrologia

Astrologia, czyli dosłownie nauka o gwiazdach, to współcześnie dziedzina ezoteryczna, która interpretuje ruch i położenie ciał niebieskich. To zaś stanowi punkt wyjścia do tworzenia horoskopów czy prognozowania przyszłości. Z jednej strony mamy więc ściśle naukową bazę, jaką stanowi obserwacja nieba, a z drugiej – powstający dzięki temu opis, którego tradycje sięgają tysięcy lat wstecz. Warto też pamiętać, że długo astrologia była traktowana jako dziedzina nauki, co najlepiej pokazuje jej ciekawa historia.

 

Hipnoza

jest techniką wykorzystującą skupioną świadomość w głębokim, zrelaksowanym stanie, aby przeniknąć do podświadomości – źródła motywacji, nawyków, zachowań, postaw, emocji i mówienia o sobie.

Poprzez kierowaną hipnozę w stanie podobnym do transu, jesteśmy w stanie zwrócić uwagę do wewnątrz i wykorzystać zasoby naturalne wewnątrz, aby zastąpić przestarzałe przekonania, błędne postrzeganie i niespełnione wartości.

Jak zapisać się na Seminarium?

Pamiętaj ilość miejsc jest ograniczona im szybciej tym lepiej. Miejsce rezerwuje jedynie bezzwrotna przedpłata 500 zł. 

Jeżeli okaże się, że na któryś ze zjazdów nie możesz dojechać, będzie można odrobić ten warsztat z inną grupą w innym terminie. Płatność powinna zostać dokonana przelewem według programu zjazdów.

Hipnologia
Previous
Next
Psychologia Podświadomości

Program Seminarium

Tematy i terminy zjazdów

kliknij TU

 

Psychologia Podświadomości

Jakby to było móc zmienić swoją przeszłość, teraźniejszość a nawet przyszłość? A następnie pomóc w tym samym innym ludziom? Poznaj tajniki hipnozy i astrologii. Najbardziej zaawansowane metody zmiany “programów” podświadomości. Opanuj wiedzę, do tej pory pilnie strzeżoną zarezerwowaną tylko dla nielicznych. Być może nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić, czego możesz dokonać ze swoim umysłem, lub pomagając innym.

33
22

 

Wiedza w Twoim Zasięgu

Opłaty:

Płatność gotówką przed każdym zjazdem 399zł lub w formie opłaty jednorazowej: 2920zł za 8 zjazdów (oszczędzasz wówczas 272zł). Trening Holistyczny jest w formie treningu wyjazdowego i wyceniany będzie na bieżąco.  (Cena ok 1200zł) Opłaty obejmują: udział w warsztatach, materiały szkoleniowe.

 

Zapisy:

Ilość miejsc jest ograniczona. Miejsce rezerwuje bezzwrotna przedpłata  500 zł, którą należy przelać na konto: – ING 71 1050 1559 1000 0090 3099 1914 w tytule wpłaty proszę wpisać „PP”

Miejsce:

Aleja Wojska Polskiego 42, 70-413 Szczecin. Drugie piętro, pokój nr 4

1

Cykl zjazdów weekendowych, raz w miesiącu. Sobota 10.00-19.00, niedziela 10.00 -18.00. Zajęcia prowadzone są w grupie. Po każdym ze zjazdów uczestnicy otrzymują materiały i propozycje zadań, by móc ugruntować zdobytą wiedzę i umiejętności w życiu codziennym.

Na Szkołę składa się:

 • 8 warsztatów weekendowych (112 godzin)

 • ćwiczenia (18 godzin)

 • 5-cio dniowy warsztat wakacyjny (50 godzin)

 • razem 180 godzin zajęć

 

Do dyspozycji uczestników:

 • forum dyskusyjne, grupa zamknięta i strona internetowa

 • materiały szkoleniowe

 • wsparcie merytoryczne

*staramy się nie zmieniać terminów, ale z czynników zewnętrznych czasami, bardzo rzadko, jesteśmy zmuszeni zmienić termin któregoś ze zjazdów

** jeżeli, na którymś ze zjazdów nie możesz być, nic nie tracisz, bo bez dodatkowych kosztów możesz odrobić go z kolejną startującą edycją.Joanna Dziumienko

Hipnoterapeutka

Z zamiłowania i predyspozycji Hipnoterapeutka, absolwentka najlepszej międzynarodowej szkoły hipnozy i hipnoterapii Omni Hypnosis Training Center. Jest członkiem National Guild of Hypnotists co pozwala dać pewność najwyższych standardów pracy. Wiceprezes Fundacji Impuls. Dyplomowana psychoterapeutka i bioenergoterapeutka. Absolwentka Bałtyckiego Instytutu Psychologi – psychologia alternatywna. Trenerką oddechu. Certyfikowana terapeutka hipnoterapii oraz metod naturalnych. Organizatorka Festiwalu rozwojowego Stress Off w Szczecinie. Założycielka Akademii Wiedzy Holistycznej. Praca z emocjami i poszerzaniem świadomości pozwala jej na ciągły rozwój. W tym podejściu wspiera się ścieżką Jogi Kundalini oraz technikami pracy z ciałem metodą Aleksandra Lowena, Tension & Trauma Release Exercises (TRE), oddechem BIOdynamicznym i różnymi technikami medytacji dynamicznych oraz ruchu spontanicznego. W swojej pracy łączy wiele metod, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej oraz wiele technik budzenia ludzkiego potencjału. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem. www.joannadziumienko.pl ​

Agnieszka Czapla

Astrolog

Jestem zawodowym astrologiem z zaświadczeniem MEN oraz konsultantem medycyny ajurwedyjskiej z certyfikatem wydanym przez przez Miedzynarodowy Instytut Jiva Ajurweda. Astrologia i psychologia pojawiły się w moim życiu wraz z różnymi zaburzeniami psychicznymi, lękami i pasmem trudnych życiowych wyzwań. Próbując sobie pomóc zgłębiałam wiedzę z zakresu obu, szukając tego co świat nauki i świat ezoteryki mają wspólnego. W 2012 roku rozpoczęłam kursy i szkolenia astrologiczne ucząc się miedzy innymi w Moskiewskiej Szkole Astrologii, Polskim Towarzystwie Astrologii; u Leszka Weresa, Małgorzaty Gardasiewicz. Najbardziej zafascynowała mnie astrologia głębi według Tracy Marks, gdyż w jej ujęciu mamy wpływ na zmianę swoich uwarunkowań, reakcji i ostatecznie swojego losu. Przechodząc głęboką transformacje dzięki astrologii, udało mi się odnaleźć swoje miejsce w społeczeństwie, zrównoważyć swoje emocje i wyzwolić od lęków i depresji. Moje doświadczenia sprawiły, że wyspecjalizowałam się w analizowaniu horoskopów urodzeniowych właśnie pod kątem procesów transformacyjnych i karmicznych oraz horoskopów partnerskich.