Kurs Przygotowujący

ZATRZYMAJ SIĘ. ROZPOZNAJ. TRANSFORMUJ. OSADŹ. JEDYNA DROGA BY ŚWIADOMIE KORZYSTAĆ Z WŁASNEGO POTENCJAŁU.

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DLA TERAPEUTÓW HOLISTYCZNYCH.

PSYCHOLOGIA A ROZWÓJ INTEGRALNY

W naszej szkole uczymy szeroko pojętej, uniwersalnej  pomocy drugiemu człowiekowi w oparciu o wiedzę holistyczną, w nurcie rozwoju duchowego. Uważamy przy tym, że aby móc skutecznie pomagać innym przede wszystkim należy dostosowywać to, co robimy, do swoich aspiracji, celów, zdolności, doświadczenia życiowego, zdobytej wiedzy i wynikającej z nich możliwości działania. Inaczej mówiąc trzeba dogłębnie znać siebie – wiedzieć, jakie posiada się mocne i słabe strony. Warto, bez przesadnej skromności, poznać własne zasoby – rozpoznać je w sobie. Jako terapeuci holistyczni powinniśmy być zdrowi fizycznie i silni psychicznie, ale żeby zachować tę pełnię zdrowia trzeba znać i rozumieć siebie – jesteśmy o tym przekonani. To podstawa podstaw. Poznawanie siebie jest ciągłym, niekończącym się procesem. Proces ten wymaga otwartego i systematycznego poświęcania sobie samemu/sobie samej uwagi i odpowiedzi na pytania: Kim jestem i jaki jest mój życiowy cel? Jak się komunikuję z innymi, a jak z samym sobą? Jakie są moje potrzeby i marzenia? Czy dbam o siebie aby dbać i pomagać innym? Czy tylko i wyłącznie duchowość stanowi panaceum na wszelkie niedogodności życia?

Uważamy, że bez dogłębnej znajomości siebie samej/samego, bez poszerzania horyzontów,  a także zdobywania wiedzy z zakresu między innymi psychologii, filozofii, antropologii, nauk biomedycznych, socjologii itp. można pobłądzić na manowcach. Na naszym kursie będziemy Cię stale zachęcać do poznawania siebie, będziemy inspirować (mamy nadzieję, że będą to działania wzajemne), często od nas usłyszysz: twórz, działaj, kreuj, podnoś własną energię, dbaj o własne emocje, ale też wspieraj, dziel się, patrz miłością, akceptuj. Jesteśmy przekonane, że tak śpiewa Twoja Dusza! Nasze Dusze tak śpiewają. Wiemy, bo sprawdziłyśmy, że to nie sukces należy kreować, a wzajemność. Wzajemność niech będzie oparta na miłości – szczerej i bez pragnień, bez konieczności i potrzeby pokazania mocy na siłę. Żeby działać z tej przestrzeni dla innych, najpierw trzeba poznać siebie – swoją jasną i ciemną stronę. Trzeba wejść do swojego wnętrza, w sam środek podświadomości i tego wszystkiego co tam jest. Zrozumieć co jest, a co nie jest. Dotknąć sedna swojej istoty i znaleźć drogę wyjścia, aby być autentycznym sobą. Otwartym/otwartą na siebie i innych. Dla nas jest to esencja, jakość, którą warto dzielić się ze światem.

Zapraszamy do wspólnej drogi, niech będzie drogą poznania i rozpoznania.

Tatiana i Paulina

Bądź z Nami

Psychologia a rozwój Integralny

Na naszych zajęciach zachęcimy Państwa do ponownego poznania siebie samego/samej, zrozumienia i zaakceptowania siebie jako całości (z jasną i ciemną stroną) i bezwarunkowej miłości. Tylko odczuwając pełną miłość i akceptację do siebie samej/samego jesteśmy wyposażeni w miłość i poczucie jedności ze wszystkimi Istotami czującymi i Naturą, a tak wyposażeni możemy pomóc najlepiej i najpiękniej.

Na Szkołę składa się:

  • 7 warsztatów weekendowych (105 godziny)
  • praca własna (45 godzin)
  • możliwy 5-cio dniowy warsztat warsztatowy (50 godzin) – ustalenia własne z grupą (razem ok 200 godzin zajęć)

 

Ponad to do dyspozycji uczestników:

  • forum dyskusyjne, grupa zamknięta i strona internetowa
  • materiały szkoleniowe
  • wsparcie merytoryczne

Uniwersalna pomoc drugiemu człowiekowi w oparciu o wiedzę holistyczną, w nurcie rozwoju duchowego – to wspaniała ścieżka bezinteresownej służby – sewy. Jednak, aby móc skutecznie pomagać innym przede wszystkim trzeba najpierw dogłębnie poznać siebie – wiedzieć, jakie posiada się mocne i słabe strony. To proces, który zmienia perspektywę patrzenia na siebie i to kim się jest w świecie i dla świata.​

*staramy się nie zmieniać terminów, ale z czynników zewnętrznych czasami, bardzo rzadko, jesteśmy zmuszeni zmienić termin któregoś ze zjazdów​

** jeżeli, na którymś ze zjazdów nie możesz być, nic nie tracisz, bo bez dodatkowych kosztów możesz odrobić go z kolejną startującą edycją.

Miejsce:

Szczecin. Korzystamy z kliku wygodnych sal warsztatowych. Dokładny adres otrzymasz w e-mailu organizacyjnym przed pierwszym zjazdem.​

Koszt inwestycji:

Płatność przed danym modułem 345zł lub w formie opłaty jednorazowej: 2415 zł za 7 zjazdów. Opłaty obejmują: udział w warsztatach, materiały szkoleniowe. Możliwy warsztat wyjazdowy (po zebraniu się grupy). Dodatkowo płatny​

ZAPISY 

Ilość miejsc jest ograniczona. Miejsce rezerwuje bezzwrotna przedpłata  500 zł, tytułem „PRI”, którą należy przelać na konto: ing 71 1050 1559 1000 0090 3099 1914  (opłata ta nie jest wliczona w koszt kursu).

Wpisowe w wysokości 500 zł jest dodatkową, bezzwrotną kwotą manipulacyjną związaną z procesem rekrutacji.

Poznaj Nas

Bądź z Nami

Tatiana Staroń

Nazywam się Tatiana Staroń, z wykształcenia jestem pedagogiem, mediatorem, trenerem rozwoju osobistego, terapeutą holistycznym. Zawodowo pełnię funkcję kanclerza uczelni wyższej, pracuję również jako nauczyciel akademicki. Lubię się uczyć, zdobywać nowe umiejętności jestem absolwentką studiów podyplomowych –  między innymi – na kierunkach: MBA, Zarządzania w Oświacie, Coachingu i mentoringu; Doradztwa zawodowego itp., uzyskałam certyfikat Szkoły Mediatorów Sądowych; ukończyłam kursy: Analizy Ról Zespołowych wg. Belblina, kurs Akademii Zarządzania, Trening Menedżerski i wiele innych.

Uwielbiam pracę z ludźmi, to przesuwa mój horyzont myślowy, wzbogaca moje doświadczanie pełni życia, otwiera na świat i jego poznawanie.

Prywatnie pełnię rolę mamy czwórki dzieci, babci dwojga wnucząt, opiekunki psa – o imieniu Arvena. Kocham jogę i dlatego jakiś czas temu zastąpiłam mocne rokowe brzmienia łagodnymi dźwiękami mantr. Interesuję się psychologią pozytywną i psychoterapią w tym nurcie. Ciekawią mnie religie świata, szamanizm, medycyna naturalna, ziołolecznictwo. Kocham naturę, wędrówki po lesie, uznaję moc i piękno przyrody.

Bądź z Nami

Paulina Iwanejko

 

Certyfikowana przez KRI (Kundalini Research Institute) instruktorka Kundalini Jogi – I poziom, obecnie w trakcie poziomu II – uczennica Sadhany Singh (Włochy). Licencjonowana Instruktorka Jogi (w tym Jogi Nidra – YACEP), absolwentka wielu kursów i warsztatów rozwojowych (Mistrz Kundalini Reiki, Life Coach, Women’s Holistic Health Coach). Dyplomowana bioenergoterapeutka ceniąca i wykorzystująca w terapii indywidualnej oraz grupowej holistyczne podejście do ciała, umysłu i duszy. Prywatnie szczęśliwa żona i mama, miłośniczka książek, długich spacerów i wschodów słońca. Wierzę, że holistyczne podejście do życia pozwala dostrzegać i korzystać z tego, co oferuje Wszechświat. W podróży przez życie, kieruję się ideą, aby być zmianą, którą chcę zobaczyć w świecie. Dlatego poprzez pracę z energią, jogą i medytację poszerzam techniki prowadzące do samorealizacji oraz rozwoju duchowego. Kundalini Joga jest tym co kocham, co daje mi siłę i przestrzeń do rozwoju. To nie jest wyłącznie krótkie spotkanie na macie w praktyce, czy medytacji – to sposób na życie. Życie, które wyznaczane jest przez coś więcej jak tylko kolejne pory roku. Jest dbaniem o swoje ciało, umysł i duszę dla życia w równowadze.

bądżmy w kontakcie

Zadzwoń lub napisz

wyposażeni w miłość i poczucie jedności ze wszystkimi Istotami czującymi i Naturą, a tak wyposażeni możemy pomóc najlepiej i najpiękniej.