Magia Ziół, Chwastów i Prawd Ludowych

ZOSTAŃ TERAPEUTĄ HOLISTYCZNYMWracamy do tradycji.

Ostatnie lata pokazały nam,  że tak zwana cywilizacja nie zawsze i nie w każdej dziedzinie dobrze  wpływa na ludzkość. Gnamy,  pędzimy, szukamy odpowiedzi i gotowych rozwiązań. Gromadzimy co raz więcej i więcej i zapominamy o tym co najważniejsze, zapominamy o nas samych. O szczęściu, radości,  miłości i spokoju. Ufamy w to, co nam wmawiali przez lata i co raz częściej zawodzi nas to, przestaje działać ! Nie mamy czasu i przestrzeni by wyhamować i przyjrzeć się Światu, Matce Ziemi i jej owocach, dzieciach… Zwykle budzi nas jakaś tragedia. Po co czekać? Pomożemy wrócić ci do macierzy, postaramy się przypomnieć stare obyczaje i obrzędy. Wskażemy ci możliwości jakie daje nam natura. Poznasz tu tradycje starosłowiańskie i ludowe, które od lat z  sukcesami praktykowane są w podlaskich lubelskich i podkarpackich wsiach. Staniecie oko w oko z Zielarzem jego magicznymi miksturami, mieszankami i maściami. Poznacie nazwy i zastosowania ziół i chwastów nie tylko w leczeniu ale także w kuchni. Zdobyta wiedza pozwoli ci nieść dalej stare tradycje i nauki a także praktykować te pradawne metody pracy. Dostaniesz teorię i praktykę. Jeżeli interesuje cię starosłowiańska wiedza i kultura, jeżeli wierzysz w magię matki Natury. Jeżeli poszukujesz przepisów na leki i kosmetyki natury to zapraszamy cię do naszego grona. Czekają cię tu ciekawe zajęcia,  piękne opowieści, ogrom wiedzy mnóstwo praktyki.

MAGIA LUDOWA

  • Wprowadzenie do Magii Ludowej. Metody pracy
  • Starosłowiańskie i Ludowe metody uzdrawiania

 

MAGIA ZIÓŁ – FITOTERAPIA

  • Medycyna niekonwencjonalna
  • Życie w zgodfzie z naturą i cyklicznością

 

Opłata Miesięczna 399zł

Sobota 10.00-19.00, niedziela 10.00 -18.00).  Zajęcia prowadzone są w grupie. Po każdym ze zjazdów uczestnicy otrzymują materiały i propozycje zadań, by móc ugruntować zdobytą wiedzę i umiejętności w życiu codziennym.

Zapraszamy Cię do innego wymiaru Wiedzy

Opieramy się na wieloletnich doświadczeniach prowadzenia sesji terapeutycznych, indywidualnych i grupowych. Całe szkolenie i jego poszczególne moduły są skonstruowane w sposób pozwalający uczestnikowi poznać narzędzia do poprowadzenia terapii holistycznej. Po ukończeniu seminarium, będziesz posiadać narzędzia i systemy działania pozwalające samodzielnie pracować jako Holistyczny Terapeuta.

Roczne Seminarium w nurcie Transpersonalnym

Cykl zjazdów weekendowych, raz w miesiącu.

Sobota 10.00-19.00, niedziela 10.00 -18.00).  Zajęcia prowadzone są w grupie. Po każdym ze zjazdów uczestnicy otrzymują materiały i propozycje zadań, by móc ugruntować zdobytą wiedzę i umiejętności w życiu codziennym.

Na Szkołę składa się:

  • 8 warsztatów weekendowych (112 godziny)
  • ćwiczenia (18 godzin)
  • 5-cio dniowy warsztat wakacyjny (50 godzin)

      (razem 180 godzin zajęć)

 

Poza tym do dyspozycji uczestników:

  • forum dyskusyjne, grupa zamknięta i strona internetowa

  • materiały szkoleniowe, wsparcie merytoryczne

Poczuj Nas3 Filary Wiedzy Holistycznej

Po ukończeniu pierwszego roku będziesz posiadać wszelką wiedzę i wystarczające kompetencje, by zacząć prowadzić sesje indywidualne  z osobami z zewnątrz.

*staramy się nie zmieniać terminów, ale z czynników zewnętrznych czasami, bardzo rzadko, jesteśmy zmuszeni zmienić termin któregoś ze zjazdów.

** jeżeli, na którymś ze zjazdów nie możesz być, nic nie tracisz, bo bez dodatkowych kosztów możesz odrobić go z kolejną startującą edycją.

 

Miejsce: Szczecin

Korzystamy z kliku wygodnych sal warsztatowych. Dokładny adres otrzymasz w e-mailu organizacyjnym przed pierwszym zjazdem.

Koszt inwestycji:

Płatność przed danym modułem 399zł lub w formie opłaty jednorazowej: 2920 zł za 8 zjazdów (oszczędzasz wówczas 275zł).

Dziewiąty zjazd jest w formie treningu wyjazdowego i wyceniany będzie na bieżąco.  (Cena ok 1200zł)

Opłaty obejmują: udział w warsztatach, materiały szkoleniowe

 

ZAPISY 

Ilość miejsc jest ograniczona. Miejsce rezerwuje bezzwrotna przedpłata  500 zł, tytułem „AWH”, którą należy przelać na konto:

Joanna Dziumienko  – ING 71 1050 1559 1000 0090 3099 1914 w tytule wpłaty proszę wpisać „AWH”

Nasz Zespół