SEMINARIUM

KLUCZ DO WIEDZY HOLISTYCZNEJ – ZOSTAŃ TERAPEUTĄ HOLISTYCZNYMZapraszamy Cię do innego wymiaru Wiedzy

Opieramy się na wieloletnich doświadczeniach prowadzenia sesji terapeutycznych, indywidualnych i grupowych. Całe szkolenie i jego poszczególne moduły są skonstruowane w sposób pozwalający uczestnikowi poznać narzędzia do poprowadzenia terapii holistycznej. Po ukończeniu seminarium, będziesz posiadać narzędzia i systemy działania pozwalające samodzielnie pracować jako Holistyczny Terapeuta.

MAGIA LUDOWA

 • Wprowadzenie do Magii Ludowej. Metody pracy
 • Starosłowiańskie i Ludowe metody uzdrawiania
 • Starosłowiańskie i Ludowe metody uzdrawiania

 

VISION QUEST

 • Metody oddechowe pracy z podświadomością
 • Uzdrawianie na linii czasu
 • Uzdrawianie na poziomie komórkowym

Opłata Miesięczna 399zł

Sobota 10.00-19.00, niedziela 10.00 -18.00).  Zajęcia prowadzone są w grupie. Po każdym ze zjazdów uczestnicy otrzymują materiały i propozycje zadań, by móc ugruntować zdobytą wiedzę i umiejętności w życiu codziennym.

Roczne Seminarium w nurcie Transpersonalnym

Cykl zjazdów weekendowych, raz w miesiącu.

Sobota 10.00-19.00, niedziela 10.00 -18.00).  Zajęcia prowadzone są w grupie. Po każdym ze zjazdów uczestnicy otrzymują materiały i propozycje zadań, by móc ugruntować zdobytą wiedzę i umiejętności w życiu codziennym.

Na Szkołę składa się:

 • 8 warsztatów weekendowych (112 godziny)
 • ćwiczenia (18 godzin)
 • 5-cio dniowy warsztat wakacyjny (50 godzin)

      (razem 180 godzin zajęć)

 

Poza tym do dyspozycji uczestników:

 • forum dyskusyjne, grupa zamknięta i strona internetowa

 • materiały szkoleniowe, wsparcie merytoryczne

Poczuj Nas3 Filary Wiedzy Holistycznej

Po ukończeniu pierwszego roku będziesz posiadać wszelką wiedzę i wystarczające kompetencje, by zacząć prowadzić sesje indywidualne  z osobami z zewnątrz.

*staramy się nie zmieniać terminów, ale z czynników zewnętrznych czasami, bardzo rzadko, jesteśmy zmuszeni zmienić termin któregoś ze zjazdów.

** jeżeli, na którymś ze zjazdów nie możesz być, nic nie tracisz, bo bez dodatkowych kosztów możesz odrobić go z kolejną startującą edycją.

 

Miejsce: Szczecin

Korzystamy z kliku wygodnych sal warsztatowych. Dokładny adres otrzymasz w e-mailu organizacyjnym przed pierwszym zjazdem.

Koszt inwestycji:

Płatność przed danym modułem 399zł lub w formie opłaty jednorazowej: 2920 zł za 8 zjazdów (oszczędzasz wówczas 275zł).

Dziewiąty zjazd jest w formie treningu wyjazdowego i wyceniany będzie na bieżąco.  (Cena ok 1200zł)

Opłaty obejmują: udział w warsztatach, materiały szkoleniowe

 

ZAPISY 

Ilość miejsc jest ograniczona. Miejsce rezerwuje bezzwrotna przedpłata  500 zł, tytułem „AWH”, którą należy przelać na konto:

Joanna Dziumienko  – ING 71 1050 1559 1000 0090 3099 1914 w tytule wpłaty proszę wpisać „AWH”

Nasz ZespółJoanna Dziumienko

Vision Quest

+48 606702626


Z zamiłowania i predyspozycji Hipnoterapeutka, absolwentka najlepszej międzynarodowej szkoły hipnozy i hipnoterapii Omni Hypnosis Training Center. Jest członkiem National Guild of Hypnotists. Dyplomowana psychoterapeutka i bioenergoterapeutka. Absolwentka Bałtyckiego Instytutu Psychologi – psychologia alternatywna. Trenerka metody HypnoBreath™ . Organizatorka Festiwalu rozwojowego Stress Off w Szczecinie. Założycielka Akademii Wiedzy Holistycznej. W pracy  wspiera się ścieżką Jogi Kundalini oraz technikami pracy z ciałem metodą Aleksandra Lowena, Tension & Trauma Release Exercises (TRE), oddechem BIOdynamicznym, HypnoBreath™  i różnymi technikami medytacji dynamicznych oraz ruchu spontanicznego.

Izabella Łajewska

Magia Ludowa

+48 606134061


Wiedźma z urodzenia. Studiuje i praktykuje na co dzień Starosłowiańską Magię Ludową. Certyfikowany Family Coach – Konstelacje rodzinne – energetyczna terapia systemowa rodzin. Absolwentka Bałtyckiego Instytutu Psychologii – psychologia alternatywna oraz roczną szkołę Magii Ludowej. Ukończyła szkolenia w zakresie Hipnozy Ericsonowskiej. Jej praca z ludźmi jest bardzo intuicyjna, prowadzenie warsztatu jest jak lepienie z gliny, każda kolejna chwila wynika z obecnej i w niej się rodzi. Inspiruje do szukania spełnienia w życiu, pełnego realizowania swojego potencjału, budowania dobrych stosunków międzyludzkich oraz lepszej przyszłości dla następnych pokoleń. Z wykształcenia chemik i ekonomista , z zamiłowania psycholog .