Międzynarodowy Instytut Wiedzy Holistycznej

Opieramy się na wieloletnich doświadczeniach prowadzenia sesji terapeutycznych, indywidualnych i grupowych. Całe szkolenie i jego poszczególne moduły są skonstruowane w sposób pozwalający uczestnikowi poznać narzędzia do poprowadzenia terapii holistycznej. Po ukończeniu seminarium, będziesz posiadać narzędzia i systemy działania pozwalające samodzielnie pracować jako Holistyczny Terapeuta.

Zapraszamy Cię do innego wymiaru Wiedzy

START we wrześniu
ZAPISY OD 1 CZERWCA

START w październiku
ZAPISY OD 1 LIPCA

START w październiku
ZAPISY OD 1 CZERWCA

START w styczniu
ZAPISY OD 1 PAŹDZIERNIKA

UPORZĄDKUJ  I UGRUNTUJ SWOJĄ WIEDZĘ

Ukończyłeś/łaś już kilka kursów, szkoleń i nie wiesz co dalej? 

Masz wiedzę i potrzebujesz nabrać pewności? 

Poszukujesz bodźca by zacząć samodzielnie działać? 

 

Trafiłeś/łaś IDEALNIE!

 

Nasz program daje możliwość podróży w głąb siebie i jednocześnie kształci profesjonalnych praktyków i Trenerów Holistycznych. Wyposaża absolwentów w pełne kompetencje do prowadzenia sesji indywidualnych lub grupowych. Cały cykl szkoleniowy zakończony jest otrzymaniem certyfikatu. Nie jesteśmy placówką edukacyjną, zatem nie jest to dokument uprawniający do zdobycia nowego zawodu, a raczej zaświadczenie odbycia praktyk i zdobycia wiedzy.

Głównym celem Akademii jest inspiracja i wspieranie Ciebie do pracy w zgodzie z własną drogą. W rocznym procesie, krok po kroku przeprowadzimy Cię przez praktyki, które zaowocują życiem pełnym pewności siebie, równowagi i obfitości.

Szkoła łączy wiele podejść do rozwoju człowieka i daje bogaty zestaw narzędzi do pracy. Kładzie nacisk na zdobycie doświadczenia poprzez praktykę. Program prowadzony jest w oparciu o nurt Transpersonalny i tradycyjne sprawdzone metody rozwoju osobistego, takie jak: oddech, terapie systemowe, praca z podświadomością, medytacja, regresje.

NIE CZEKAJ Zapisz się!

do Międzynarodowego Instytutu Wiedzy Holistycznej

Pierwszy krok to krótka, rekrutacyjna rozmowa telefoniczna +48 606 70 26 26

NA SZKOŁĘ SKŁADA SIĘ

  • 8 warsztatów weekendowych (112 godzin)

  • ćwiczenia (18 godzin)

  • 5-cio dniowy warsztat wakacyjny (50 godzin)

(razem ok 180 godzin zajęć)

 

PONAD TO DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW:

  • forum dyskusyjne, grupa zamknięta i strona internetowa

  • materiały szkoleniowe

  • wsparcie merytoryczne

 

Koszt inwestycji:

Płatność przed danym modułem 399zł lub w formie opłaty jednorazowej: 2920 zł za 8 zjazdów (oszczędzasz wówczas 275zł).

Dziewiąty zjazd jest w formie treningu wyjazdowego i wyceniany będzie na bieżąco.  (Cena ok 1200zł)

Opłaty obejmują: udział w warsztatach, materiały szkoleniowe.

MIEJSCE – SZCZECIN

STUDIUM W NURCIE INTEGRALNYM – TRANSPERSONALNYM

Cykl zjazdów weekendowych, raz w miesiącu.

Sobota 10.00-19.00, niedziela 10.00 -18.00).  Zajęcia prowadzone są w grupie. Po każdym ze zjazdów uczestnicy otrzymują materiały i propozycje zadań, by móc ugruntować zdobytą wiedzę i umiejętności w życiu codziennym.

Po ukończeniu pierwszego roku będziesz posiadać wszelką wiedzę i wystarczające kompetencje, by zacząć prowadzić sesje indywidualne  z osobami z zewnątrz.

*staramy się nie zmieniać terminów, ale z czynników zewnętrznych czasami, bardzo rzadko, jesteśmy zmuszeni zmienić termin któregoś ze zjazdów

** jeżeli, na którymś ze zjazdów nie możesz być, nic nie tracisz, bo bez dodatkowych kosztów możesz odrobić go z kolejną startującą edycją.

ZAPISY

Ilość miejsc jest ograniczona. Miejsce rezerwuje bezzwrotna przedpłata 500 zł, tytułem „AWH”, którą należy przelać na konto: ing 71 1050 1559 1000 0090 3099 1914  (opłata ta nie jest wliczona w koszt seminarium).

Wpisowe w wysokości 500 zł jest dodatkową, bezzwrotną kwotą manipulacyjną związaną z procesem rekrutacji.

Nurt Transpersonalny

Za granicami psychologii klasycznej wyrosła czwarta, potężna siła – psychologia transpersonalna, nazywana również transcendentalną. W centrum jej zainteresowania są przeżycia szczytowe, które można nazwać mistycznymi, granicznymi, uzdrawiającymi. Psychologia transpersonalna pojawiła się jako odpowiedź na to, czym nie potrafi się kompleksowo zająć psychoanaliza, behawioryzm i podejście humanistyczne. Dlatego została nazwana czwartą siłą w psychologii. Przedrostek trans oznacza: przez, poprzez albo poza. Persona to osoba, człowiek, istota. Jak łatwo się domyślić, ten nurt zajmuje się takimi doświadczeniami człowieka, które wymykają się uproszczonym badaniom psychologicznym czy eksperymentom, w które zaangażowani są ludzie zamknięci w określonej przestrzeni z określonym zadaniem do wykonania. Nurt ten przez lata był traktowany z pobłażaniem, ale z każdym rokiem znajduje coraz więcej zwolenników. Wszystko zaczęło się w roku 1969 – wtedy w Ameryce pojawił się pierwszy numer magazynu „Journal of Transpersonal Psychology”. Powstał on z inicjatywy trzech badaczy: Abrahama Maslowa, Stanislava Grofa i Anthonego Suticha. Można w nim znaleźć definicję psychologii transpersonalnej, z której wynika, że zajmuje się ona „badaniem najwyższego potencjału ludzkiego oraz rozpoznaniem, zrozumieniem i realizacją jednoczących, duchowych i transcendentnych stanów świadomości”.

GALERIA CUDÓW

Znalazłaś/łeś coś dla Siebie?

Napisz lub zadzwoń do nas koniecznie!

Pragniemy dzielić się naszą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, by podnosić jakość życia ludzi w otaczającym nas świecie.

kontak@akademiawh.pl

KONTAKT

Napisz lub zadzwoń do Nas koniecznie!

Joanna – Wyślij SMS +48 606 70 26 26

mail: joannadziumienko@gmail.com

Izabella – Wyślij SMS +48 606 134 061

mail: izabella.lajewska@gmail.com

Izabella – Wyślij SMS +48 606 134 061

mail:izabella.lajewska@gmail.com

Agnieszka – Wyślij SMS +48

Joanna – Wyślij SMS +48 606 70 26 26

Agnieszka – Wyślij SMS +48 690 544 527

Tatiana – Wyślij SMS +48 570 98 11 02

Paulina – Wyślij SMS +48